Odkurzacz


Odkurzacz samoobsługowy MIX

Wysokowydajny odkurzacz, urządzenie do osuszania wnętrza samochodu i przedmuchu miejsc o utrudnionym dostępie, połączone w jedno samoobsługowe urządzenie na monety, to idealne rozwiązanie dla wszystkich typów komercyjnych myjni samochodowych i stacji benzynowych. Odkurzacz posiada wysokowydajną trójfazową boczno-kanałową turbinę ssąca, odlaną z aluminium napędzana indukcyjnym silnikiem firmy SIEMENS.

 

Odkurzacze MIX to innowacyjny, najwyższej jakości, odkurzacz self-service, solidny, cichy i niezawodny z bezobsługową turbiną ssącą, do pracy przez 24 godziny na dobę.

 

Płatność monetą lub żetonem dostępna jest przy użyciu mechanicznego lub elektronicznego systemu wrzutowego. System wrzutowy monet może być zabezpieczony przed kradzieżą. Posiadać również może system zabezpieczający przed resetowaniem licznika cykli pracy odkurzacza. Czas pracy ssania, dmuchania, można łatwo regulować przy pomocy timera.

 

Najwydajniejszy system filtracji – odkurzanie: pyłu / błota / wody.

 

System zasysający i oczyszczający powietrze oparty jest na wysokowydajnym filtrze typu cartridge, pokrywanym aluminium, z certyfikatem klasy M. Filtr jest zmywalny i dodatkowo chroniony przez specjalny dzwon wykonany ze stali nierdzewnej. Cyklonowy boczno-kanałowy wlot zasysanego powietrza dodatkowo zmniejsza ryzyko zatykania się filtra. Te innowacyjne rozwiązania, występujące w produktach MIX, stwarzają znaczne korzyści w zakresie wydajności ssania. Bez znaczenia jest czy naszym odkurzaczem będziesz zbierał pył, błoto czy wodę.

Automatyczny system oczyszczania filtra: POWER SHAKE
Czyszczenie filtra jest łatwiejsze, co gwarantuje opatentowany system POWER SHAKE. Zapewnia on doskonałe, automatyczne czyszczenie filtra: po prostu, przesuwając dźwignię, filtr oczyszcza się sam. Unikasz męczącej i nieprzyjemnej sytuacji związanej z demontażem i ręcznym trzepaniem filtra. Zbierane zanieczyszczenia, w tym: pyły, piasek, błoto, woda, gromadzone są w zbiorniku ze stali nierdzewnej o pojemności 50 l. Odkurzacze MIX nie wymagają stosowania worków na śmieci. Właściciel odkurzacza może znacznie skrócić czas ręcznego oczyszczania i konserwacji filtra w porównaniu z konwencjonalnymi samoobsługowymi odkurzaczami.

 

Odkurzacz
Odkurzacz

Solidna konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej
Konstrukcja wewnętrzna i zewnętrzna wszystkich modeli odkurzaczy wykonana jest ze stali nierdzewnej.

 

Dane techniczne:

> Obudowa – stal nierdzewna.
> Przepływ 2500 l/m.
> Podciśnienie 300 mbar.
> Zbiornik na zanieczyszczenia ze stali nierdzewnej o pojemności 50 l.
> Wrzutnik monet.
> Możliwość instalacji czytnika kluczy programu lojalnościowego.
> Elektryczna moc przyłączeniowa: 3ACN400 V / 50 Hz – 4,0 kW.
> Moc silnika 2,2 kW. Typ indukcyjny. Producent SIEMENS.
> Wymiary dł. x szer. x wys.: 740 x 680 x 1.590.
> Waga 140 kg.
> Poziom hałasu 74dB.
> Kontrola produkowanego hałasu powietrznego została przeprowadzona zgodnie z normą UNI EN ISO 3744:2009.

Odkurzacz
Odkurzacz
Podwójny odkurzacz
Show Buttons
Hide Buttons